Stylový jídelní stůl! Trendy, které vás chytí za srdce

0
136
Stylish composition of elegant dining room interior design with velvet armchairs, design rounded wooden table and beautiful personal accessories. Glamour interior design inspiration. Template.

Dělat svůj domov hezčím je zálibou každé ženy, kterou baví design a pěkné interiérové ​​doplňky či dekorace. Stylovým dokážete udělat i svůj jídelní stůl. Inspirujte se!

Neustále zdokonalujete své bydlení? Tím pádem byste měli myslet na každý kousek interiéru, dokonce i na dekorování jídelního stolu. Aktuální trendy hlásí přirozený a naturální design, který se hodí do vícerých stylů bydlení. Jelikož jsou svátky za rohem, jistě se vám sejde i rada na velikonoční prostírání jídelního stolu. Vraťme se však k tomu, co by na něm aktuálně nemělo chybět.

Přírodní materiály
Návrat k přírodě vyhledává nejeden nadšenec skandinávského, venkovského či boho bydlení.

Tyto styly zařízení interiérů jsou sice rozdílné, ale spojuje je jedno – přírodní materiály. Na jídelním stole je umíte využít v podobě bavlněného běhounu či ubrusu, prostírání z juty případně bambusu, dřevěného podnosu, lněných ubrousků nebo keramické vázy.

Unikátní design
Originálnost nadšenci designu milují. Proč ji nezakomponovat i na jídelní stůl? Máte hned několik možností. Když si zvolíte materiály textilu, zaměřte se na tvar talířů a misek, které budou zdobit váš stůl.

V kurzu je ovál, který dokonale doplňuje jutové nebo bambusové prostírání. Vyhrát se víte is volbou doplňků jako jsou svícny či vázy, kde se originalitě meze nekladou. Přesvědčte se sami.

Modern living room apartment interior. Large TV on the wall. render

Naturální odstíny vs. hra barev
Zde se vždy utkají dva tábory. Lidé, kteří preferují monochromatické zemité nebo pastelové barvy, nebo ti, kteří mají v oblibě hru barev, obzvlášť, když přichází jarní a letní období.

Obě možnosti jsou správné, závisí jen na vás, co preferujete. Takový detail, jak příbory umíte také přizpůsobit vašemu vkusu. Aktuální trendy nabízejí nejen klasiku v podobě stříbrných kovových příborů, ale také v černém či zlatém provedení.

Předchozí článekVdechněte nový život do svého obývacího pokoje
Další článekMuži, kteří si jen s vámi hrají, ale nikdy se neožení: S těmito na představy o bílých šatech zapomeňte