Muži, kteří si jen s vámi hrají, ale nikdy se neožení: S těmito na představy o bílých šatech zapomeňte

0
129
*up to XXXLarge size photo*Young attractive guy who gets every girl to like him.

Jsou typy chlapů, kteří se prostě nechtějí vázat. A pokud si myslíte, že právě vy je změníte, jste na omylu. Pokud tedy sníte o rodině a svatbě, na tyto chlapy raději zapomeňte. Nestojí to za to.

Jsou typy mužů, se kterými na sen o bílých šatech, svatbě a zakládání rodiny raději zapomeňte. Nejenže na to nejsou stavěni, ale i kdybyste je nakonec do něčeho takového dotlačili, věřte, že to neskončí happyendem.

V životě je pro ně nejdůležitější svoboda, možnost volby, v určitých obdobích mají fázi, kdy potřebují být sami a opravdu si vychutnávají takové okamžiky dlouhodobě naplno. Dokonce i když jsou ve vztahu, neváhají se občas stáhnout i na delší období. Tehdy s nimi ani jejich polovička nepohne. Je to zkrátka jejich životní styl a oni ho nemění měnit. Stavějí se k lásce opravdu pragmaticky a mimořádně vágně.

Milují ženy, jejich pozornost si skutečně užívají, ale když přijde na lámání chleba i vy pochopíte, že jim šlo jen o hry a taktiku. Řeč je o Střelcích. Přestože si vás rychle získají svou bezprostředností, šarmem a humorem, nebudou se vázat, toto není nic pro ně.

Jsou to typičtí volnomyšlenkáři, dobrodružné typy vyhledávající adrenalin a svobodu. A opravdu se to většinou nemění. Museli by se zamilovat v maximální možné míře, což se stává spíše výjimečně. Jsou značně posedlí sami sebou, než by řešili někoho jiného. Právě proto je pro ně svatba něčím abstraktým a nechtějí se jí zabývat. Pokud cítí, že to jejich partnerka vyžaduje, raději ze vztahu vycouvají.

Předchozí článekStylový jídelní stůl! Trendy, které vás chytí za srdce
Další článekDá se zhubnout sexem jako při sportu? Prozradíme také sexuální polohu, při které spalujete nejvíc