Revoluční docházkový systém pro školky je součástí praktické aplikace pro MŠ

0
63

Jak mít přehled o odpracovaných hodinách zaměstnanců mateřských škol, okamžitě vědět, kolik dní dovolené komu z nich ještě zbývá a zda jsou splněny veškeré požadavky týkající se pravidel pro MPSV? Odpověď nabízí docházkový systém pro školky, jenž je součástí aplikace, která by neměla chybět v žádné instituci předškolního vzdělávání.

Docházkový systém pod palcem? S pomocí elektronické docházky žádný problém

Díky aplikaci pro školky může mít ředitel docházkový systém pro školky pod palcem a snadno a rychle se orientovat ve směnách všech svých zaměstnanců. Elektronická docházka, jež je součástí aplikace, dovoluje zaměstnancům zaznamenávat si své odpracované směny s pomocí čipových karet, tudíž je docíleno maximální efektivnosti.

Omluvenky na jednom místě i snadné odhlašování obědů

Součástí aplikace pro mateřské školy je i přehled o absencích dětí. Veškeré omluvenky všech žáků se totiž nacházejí na jednom místě, díky čemuž má učitel ihned přehled o tom, kolik dětí je přítomných. Rodiče mohou prostřednictvím aplikace odhlašovat také obědy svých dětí, a zbytečně tím nepřicházet o peníze za obědy, které si jejich potomek nevyzvedne.

Školka v mobilu obsahuje vše potřebné

Ani tím ale výčet nástrojů nekončí. Školka v mobilu totiž opravdu obsahuje vše, co vás ve spojitosti s předškolním vzděláváním napadne. Rodiče mají přístup k nástěnce, na níž jsou k vidění výrobky dětí, fotky ze školních výletů, ale také důležité informace. To vše samozřejmě v souladu s GDPR.

Docházkový systém, ale i správa celé mateřské školy může mít v současné době mnohem efektivnější, oproti době, kdy internet neexistoval nebo byl teprve v plenkách. Ředitelé mateřinek, jeslí i dětských skupin mají možnost využívat moderní aplikace, které jsou praktické a potěší nejenom jejich zaměstnance.

Předchozí článekMatrace, která je navržená přesně podle mých potřeb
Další článekPotřebujete sehnat uhlí a palivové dříví? Pomůže vám Valdmann – palivo, s.r.o.