Matrace, která je navržená přesně podle mých potřeb

0
78

Matrace, kterou jsem si pořídila před časem je v podstatě přesně na míru navržena mým potřebám. Skládá se že čtyř různých pěn, bere ohled na tvar i stavbu těla a je naprosto dokonale pohodlná. Střed jádra mé matrace tvoří polyuretanové pěny, které mají zcela jedinečnou profilaci. Jedna plocha je tvořena velmi pohodlnou a praktickou měkčenou flexibilní takzvaně studenou pěnou Coolflex. Použité pěny se zpravidla vyznačují zejména velmi vysokou elasticitou a také dlouhou životností, což je pro mě zcela zásadní informace. Kromě jiného má každá strana matrace zcela odlišnou tuhost, a tak je možné si pokaždé vybrat takovou stranu, na kterou máte aktuálně náladu. Vybrat si měkčí či tvrdší ležení je naprosto nezbytné. 

Matrace, která disponuje sedmi anatomickými zónami

Matrace,která disponuje sedmi anatomickými zónami je pro mě naprosto jedinečnou součástí mého života. Matrace se totiž naprosto dokonale přizpůsobuje tvaru mého těla a díky tomu uvolňuje mé svalstvo během samotného spánku. Je až neuvěřitelné, jak pohodlně se na této matraci spí. Vůbec nedokážu pochopit fakt, že jsem takovou dobu žila bez této zcela pohodlné matrace. Od chvíle, kdy spím na této matraci nemám vůbec žádné problémy se zády, každé ráno se cítím odpočatě a vyspale a má dle mých pocitů mnohem více energie než kdy jindy. 

Matrace, která vám umožní dokonalé spaní

Matrace,která mi umožní dokonalé spaní, po kterém jsem prahla takřka celý život je neuvěřitelně důležitá. Můj manžel si rovněž pořídil podobnou matraci, jelikož měl často poměrně identické problémy každé ráno po vyspání jako já. Nebyl v podstatě mnohdy ani schopný jít do práce, jelikož měl tak úmorné bolesti krční páteře, že si nedokázal představit sedět 8 hodin u počítačového stolu. Léky na bolest pouze tlumily opravdovou příčinu, kterou byla nevhodná matrace, na které manžel spal již řadu let. Dnes již ho tyto problémy dostihují pouze zřídka kdy, a ne v tak razantních intervalech jako tomu bylo do této chvíle.

Předchozí článekNa brigádu do H&M nově na pár kliků
Další článekRevoluční docházkový systém pro školky je součástí praktické aplikace pro MŠ