Potřebujete sehnat uhlí a palivové dříví? Pomůže vám Valdmann – palivo, s.r.o.

0
210

Mnozí z nás se mohou dostat do situace, kdy nám pochybí palivo na zimu, abychom si v kamnech, kotli či krbu mohli zatopit dle libosti. Někdo možná neodhadl dobře spotřebu paliva ve svém první zimu obývaném rodinném domě, někdo možná topil nakonec víc, než předpokládal. Mnozí si také rádi dělají zásoby s předstihem na další zimu.

Ať už se o prodej koksu či dřeva zajímáte z jakéhokoli důvodu, vhod vám přijde nabídka společnosti Valdmann – palivo, s.r.o.

Proč právě Valdmann – palivo, s.r.o.?

Tato zavedená společnost je na trhu již od roku 1991 a zabývá se prodejem a rozvozem palivového dřeva, nově také sypaného palivového štípaného dříví a kulatiny. V nabídce najdete hnědé uhlí, koks, německé hnědouhelné brikety i pytlované dřevo a svazkové brikety.

Na vaše přání je prodej dřeva nabízen v základních metrových štěpinách, dle co by krácená štípaná polínka o délce 50, 40, 35 a 25 cm. Do krbu se vám bude hodit polínko menší, velký kotel pojme i polena 50 cm.

Zavážení palivového dřeva firma nabízí do oblastí Roblína – Prahy – Radotína – Karlštejna – Berouna a jejich okolí.

Jak rychle se k vám palivové dříví nebo uhlí dostane?

Prodej uhlí i dřeva probíhá rychle. Jakmile si z širokého sortimentu vyberete, společnost vám vybrané uhlí či dřevo na vaše přání doveze až domů, a to při standardním provozu do třech pracovních dnů. Jestliže si nejste zcela jisti, pro který typ uhlí se rozhodnout, nebo jak velká polena palivového dřeva vybrat, zkušení zaměstnanci vám rádi poradí.

Na webových stránkách palivoradotin.cz najdete kompletní ceník sortimentu. Pro snadnění práce vám firma pomůže nejen s dopravou zakoupeného paliva, ale i s jeho složením dopravníkovým pásem na místo určení. Navíc doprava do 15 km není účtována, je ZDARMA při odběru min. 15 q.

Předchozí článekRevoluční docházkový systém pro školky je součástí praktické aplikace pro MŠ
Další článekRůzné věkové kategorie si půjčují na různé věci. Víte, kdo si půjčuje na co?