První květnový týden bude obdobím splněných přání pro jedno vodní znamení: Kdo si konečně přijde na své?

0
126
Picture of diverse group of women isolated over background

Jedno vodní znamení čeká mimořádně úspěšný začátek května. Všechno, co si umíní se totiž promění v realitu. Ano, teď je čas nechat pracovat své sny. Opravdu se začnou plnit.

Všechno v životě bude mnohem jasnější a vy konečně uvidíte věci v pozitivním světle
Na období prvního květnového týdne se může skutečně těšit jedno znamení zvěrokruhu. Bude to čas, kdy se daným lidem podaří spojit s celým světem. Sblíží se s lidmi ve svém okruhu, konečně si dají do pořádku osobní vztahy a zároveň otevřou své srdce novým přátelstvím. Uvědomí si, že všechno spolu souvisí a všechno je i propojeno, jen to tak je třeba začít i vnímat.

Jedná se o Ryby. Toto mimořádně citlivé, empatické znamení, přežije čas, který si po náročném období zaslouží. Sami si budou připadat, že tyto dny jsou vlastně za odměnu a ono tomu tak i bude. Všechno v životě bude mnohem jasnější a vy konečně uvidíte věci v pozitivním světle.

Beautiful hippie woman dancing in a meadow

Dokonce i ty, které byly dosud skryty. Najednou budete mít v sobě velkou touhu a chuť si konečně rozšířit obzory a užívat si života naplno. Začněte malovat. Toto je něco, na co máte obrovský talent, jen jste to zřejmě ještě neobjevili. Navíc přesně takto umíte dávat na plátno i své pocity, což vám také usnadní život. Taková forma sebevyjádření je přesně pro vás. Nebojte se věřit osudu a rozhodujte se srdcem namísto hlavou. Bude to stát za to. Tehdy necháte pracovat svoji fantazii a sny naplno.

No a možná se vám to bude zdát absurdní, ale oni se vám ty sny i začnou plnit. Takže si tak trošku dejte také pozor na to, co si přejete. Je více než pravděpodobné, že se to přemění na realitu.

Předchozí článekKvětinové parfémy, které dominují na jaře 2022: Objevte svou novou vůni!
Další článekI před padesátkou si dokáže udržet statut jedné z nejkrásnějších žen světa