Květinové parfémy, které dominují na jaře 2022: Objevte svou novou vůni!

0
139
Portrait of gorgeous young woman with elegant make up and perfect golden hairstyle

Ženy by bez nich nebyly ženami. Květinové vůně zahalí ženské tělo a křivky do noblesní něhy, díky které si získáte sympatie nejpřitažlivějších mužů.

Květinové parfémy, které dominují letošnímu jaru jsou již na pohled velmi vábivé. Poznejte novinky ze světa flory a objevte svoji novou vůni.

Noc, během které se může stát cokoli
Vůně City of Stars z kolekce Louis Vuitton Cologne Perfumes představuje kvinteto citrusových tónů, květ tahitské gardénie a santalové dřevo. Nejnovější počin parfémového mistra Jacquese Cavalliera Belletruda je večerní kolínskou. Svěžest kolínské a aristokratické kouzlo parfému. Jiskřivé citrusové tóny zahalí pokožku jasným slunečním svitem a převedou vás do noci, kde se může stát cokoliv. V poetickém Los Angeles, v srdci města, které nikdy nespí, na vás čeká letní román, noc plnou příslibů, emocí, smyslnosti a temnoty, která se vytrácí s prvními ranními paprsky.

Vzrušující pocit z nových setkání
Zářivá květinová vůně My Way Floral Eau De Parfém od Giorgio Armani zachycuje vzrušující pocit z nových setkání. Je zářivější a svěžejší než původní verze.

V srdci koncepce vůně stojí ekologie, díky čemuž je flakón MY WAY FLORAL snadno doplnitelný a vede tak k nižší spotřebě materiálů a zmenšení dopadu na životní prostředí.
Vůně je spojením kultur a kombinuje buket bílých květů se zářivými svěžími zelenými nótami.
Vyjadřuje odhodlanost jít si vlastní cestou, na které vás čekají nezapomenutelné momenty a setkání, které formují osobnost člověka. Otevírají se nové obzory.

Přeměna v sebevědomou mladou ženu
Dolce&Gabbana Beauty a její Eau de Toilette Dolce Lily vyjadřuje autenticitu dívky Dolce a ztělesňuje její vývoj v sebevědomou mladou ženu. Růžová lilie je symbolem ženskosti a laskavosti přesně tak, jako žena Dolce. Ovocně květinová vůně je plná energie, stejně jako její nositelka, která je vždy na cestách a přesto si užívá drobné radosti. Právě tyto momenty zachycuje vůně Dolce Lily.

The girl uses perfume. Perfume in female hands. High quality photo

Žena, schopná zmocnit se každodenních okamžiků
Bulgari Rose Goldea Blossom Delight představuje směs zářivého zlata a nadčasové růže. Žena v ní vystupuje jako silná bytost schopná zmocnit se každodenních okamžiků. Ty přeměňuje na něco výjimečného. O namíchání jedinečné vůně se postaral parfumér Alberto Morillas. Jeho vize se noří do složitosti rozkvetlé květu a vrství jeho výrazné struktury s ikonickým akordem pižma.

Předchozí článekTvar slunečních brýlí by měl kopírovat linii vašeho obličeje a definovat osobnost: Po jakém typu sáhnout?
Další článekPrvní květnový týden bude obdobím splněných přání pro jedno vodní znamení: Kdo si konečně přijde na své?