I před padesátkou si dokáže udržet statut jedné z nejkrásnějších žen světa

0
133
Portrait shot happy mature woman relaxing on couch at home.

Oblíbená evropská topmodelka je na vrcholu své kariéry, přesto zájem o ni neupadá, právě naopak. Z Heidi je ikona, která dokazuje, že věk je jen číslo – a ne darmo je inspirací pro jiné ženy.

První kroky Heidi k modelingové kariéře se připsaly spíše náhodě než předurčenému úspěchu. Do soutěže, která se zaměřovala na mladé talenty a modelky, ji totiž vzala kamarádka. Dnes už topmodelka zaujala natolik, že se všechny své rivalky dokázala porazit. Z přibližně 25 tisíc zájemkyň, které se snažily prorazit v modelingovém světě, vyhrála totiž právě ona.

Exkluzivní kontrakt, který jí zajistil život ve Spojených státech, ale i možnosti, jaké byly do té doby pro evropské modelky nevídané – to vše se začalo dít už v prvních měsících po skončení školy. Zájem o stále vysmátou a krásnou blondýnu se stupňoval a dostalo se jí té největší prestiže – stát se andílkem prestižní značky Victoria’s Secret.

Formu si udržuje i po letech
Úspěchy krásné Heidi opravdu těžko jen spočítat, jelikož se stala světovou ikonou. Nebylo by prestižní značky, se kterou by nespolupracovala – a které by nepropůjčila svou tvář. V roce 2008 se stala nejlépe vydělávající modelkou světa, přesto nezapomněla na své kořeny, právě naopak. Veškerý svůj volný čas trávila ve svém rodném Německu, kde se později i se svojí rodinou usídlila po neúspěšném vztahu.

Young female in orange sweater and glasses gesturing Gyan mudra and closing eyes while meditating against blue background

Zdá se, že silný modelingový gen neminul ani dceru slavné modelky, Leni Klum, která se po vzoru slavné mámy už odjakživa chtěla stát modelkou. Není se čemu divit – měla doma ten nejlepší vzor.

Předchozí článekPrvní květnový týden bude obdobím splněných přání pro jedno vodní znamení: Kdo si konečně přijde na své?
Další článekČeši a Poláci odmítli dodat cementárnám uhlí