Top restaurace na horách: Vyrazte za skvělým jídlem

0
117

Lahodné jídlo je vždycky skvělým zážitkem. Top restaurace na horách má pro vás připravenou širokou nabídku báječných pokrmů, které potěší vaše chuťové pohárky. Kromě jídla si užijete také příjemné prostředí restaurace.

Restaurace na Benecku

Na Benecku, mezi Vrchlabím a Jilemnicí na vás čeká top restaurace na horách. Ať už pouze projíždíte, či vyrážíte na delší dovolenou v okolí, skvělé jídlo byste si neměli nechat ujít. Restaurace zvládne připravit tabuli pro celou rodinu, ovšem i velkou partu lidí. Hodí se tak nejen pro běžný oběd, ale i pro soukromé akce. Připravit lze tabuli pro 4 až 80 osob, díky venkovní terase lze kapacitu navýšit na 120 osob. Soukromí nabídne salonek pro 40 osob. Restaurace se tak skvěle hodí i pro různé oslavy, svatby a firemní akce.

Moderní kuchyně

V benecké restauraci se můžete těšit na příjemnou atmosféru, profesionální personál a moderní prostředí. Interiér je příjemný, samozřejmostí je špičkový servis. Kuchaři vaří z denně čerstvých surovin, můžete se tak těšit na to nejlepší. Díky otevřené kuchyni navíc můžete sledovat, jak jídlo vzniká pod rukama zkušených kuchařů. Možná vám tak odhalí některá kouzla při přípravě vašeho jídla, zatímco budete čekat.

Lahodné pokrmy

Nejenže jsou suroviny denně čerstvé, ale využívány jsou zejména lokální suroviny s jasným původem. Od menších pěstitelů a chovatelů, kteří nabídnou to nejlepší ze své produkce. Můžete tak ochutnat pstruhy z místních horských sádek, hovězí z nedaleké farmy, či třeba domácí zmrzlinu, která je skvělou sladkou tečkou. Čerstvé suroviny, kvalitní přísady a um kuchařů – tato kombinace dává vznik perfektnímu jídlu. Nabídka je proměnlivá, s ohledem na aktuální sezónu tak můžete ochutnat různá jídla.

Restaurace na Benecku přivítá páry, rodiny i skupinu přátel. Vyražte za skvělým jídlem a dopřejte si příjemný zážitek.

Předchozí článekČištění interiéru aut: Profesionální péče o vaše vozidlo
Další článekChybí vám ve firmě nebo na úřadě nápojový automat či automat na chutnou svačinu?