Chybí vám ve firmě nebo na úřadě nápojový automat či automat na chutnou svačinu?

0
83

Všimli jste si, že je dnes stále běžnější moci v nemocnici, v divadle, ale také třeba na nádraží, ve větších administrativních budovách, ale i ve firmách a různě jinde, použít nápojové a potravinové automaty? Díky nim je zákazníkům k dispozici osvěžení v podobě nápoje i chutné svačinky kdykoli se jim zamane, a vy přitom nemusíte řešit, kdo jim bude občerstvení prodávat. Automaty je jednoduché obsluhovat a díky dostatku místa umožňují nabízet klientům sladké i slané dobroty.

Automaty pro vaši dlouhodobou spokojenost

Vendigové automaty patří k velmi kvalitním typům automatů, ať už se podíváme na nápojové nebo potravinové modely. Společnost Pavigo s.r.o. z Brna si je toho vědoma, a tak provozuje a prodává automaty nové i repasované právě od výrobce Bianchi Vending.

Nápojové automaty od Pavigo s.r.o. jsou kvalitní, spolehlivé a zaujmou svým moderním vzhledem. Hodí se do firem, kancelářských i nádražních budov, také do dalších interních nebo externích prostorů. Lze díky nim připravit mnoho druhů horkých nápojů, což z nich dělá velmi oblíbené automaty. Vyberou si malí i velcí, od milovníků lahodné kávy po horkou čokoládu s vysokým podílem kakaa. V nabídce je jich několik typů, odborníci z Pavigo s.r.o. vám při výběru rádi poradí.

Potravinové automaty umí lidem nabídnout rychlé a chutné občerstvení. Ať už jde o hosty, návštěvníky nebo zaměstnance, mohou si vybrat z dostatečné nabídky. Tyto prodejní automaty mohou zajišťovat stravování a pitný režim ve veřejných prostorech, ale také v kancelářích nebo kdekoli, kde chcete umožnit prodej balených potravin od baget, přes cukrovinky po nápoje v PET lahvích. Potravinové automaty jsou nabízeny v moderním designu, a tak se hodí do jakékoli budovy či místnosti.

Více informací najdete na pavigo.cz.

Předchozí článekTop restaurace na horách: Vyrazte za skvělým jídlem
Další článekCo zvážit, pokud jste uspěli na několika pohovorech vysvětluje 123jobs Media