Praktické vánoční dárky pro malé neposedy

0
71

Vánoce jsou skoro za rohem, a pokud nemáte ještě nakoupeny vánoční dárky, určitě si lámete hlavu s tím, co nakoupit mrňouskům ve vašem příbuzenstvu. Nemusíte si lámat hlavu, náš článek vám přináší spoustu tipů na to, co udělá pod stromečkem radost.

Praktické dárky

Výchova malého dítěte zatěžuje rodinné finance. Pokud máte velkou rodinu, určitě každý nakoupí spoustu hraček. Můžete tedy darovat praktické dárky – jednorázové plenky, vlhčené ubrousky, či přebalovací podložky.

Pro batolata jsou skvělé plenky Dada extra soft 4, jež jsou za dobrou cenu, navíc je v nich dětský zadeček jako v bavlnce.

Učí-li se děťátko už chodit na nočník, jeho rodiče pod stromečkem ocení spíše plenkové kalhotky. V tom případě sáhněte po plenkách s označením Dada pants 4. Které jdou malým dětem snadno svlékat.

Interaktivní hračky

Na trhu je velké množství interaktivních hraček, které dokáží dítě vtáhnout do hry, od chodících štěňátek, povídajících kočiček, přes svítící a hrající noční kolotoče nad postýlku. Existují i plyšáčci, jež zazpívají dítěti ukolébavku, či odvypráví příběh na dobrou noc.

Osvědčená klasika

Výrobci se doslova předhánějí v tom, kdo vyrobí nejmodernější hračky. Ovšem ani lety prověřené klasické hračky nezůstávají v oblíbenosti u dětí pozadu. Staré dobré dřevěné kostičky, puzzle, houpací koníci, kohouti, xylofony pro děti, bubínky, či stavebnice udělají pod stromečkem jistě radost.

Myslete na pohyb

Už nyní pod stromeček můžete také darovat dárečky, jež užijí mrňata až na jaře. První dětské kolo, odrážedlo, koloběžku, sadu hraček na písek. Děti aktivitu a pohyb na čerstvém vzduchu ke zdravému vývoji potřebují. Na zimní radovánky se budou hodit sáňky, boby, lopaty a kluzáky na sníh.

Pro tvořivé děti

Existuje nepřeberné množství zdravotně nezávadných plastelín, pro malé kreativce. Pro batolata jsou velmi zábavné i barvy na stěnu do koupelny, hračky do vody, či první prstové barvy, díky kterým namalují rodičům své první umělecké dílo.

Předchozí článekSrovnání parametrů Bitdefender VPN Free s VPN Proxy One Pro: Kterou z nich vybrat?
Další článekNa brigádu do H&M nově na pár kliků