Dobrý sex vs. ženský orgasmus: Na čem mužům opravdu záleží?

0
139
Silhouette of a couple in love in the sea

Co myslíte je pro chlapy podstatnější kvalita sexu nebo toho abyste s nimi dosáhli i vy orgasmu? Toto je zcela tabuizované téma, které velmi muži neotevírají. Pro nás však udělali výjimku.

Uspokojení partnerky či dobrý sex?
Toto je téma, které stejně neotevírají ženy a chlapi také ne. Tedy sami od sebe určitě. My jsme však vyzpovídali tři muže a odhalili jsme, jak to mají nastavené oni. Co je pro ně podstatnější? Kvalitní sex nebo to aby jejich partnerka dosáhla orgasmu?

Two Lovers dancing in the kitchen.

„Pro mě je to tak vybalancované. Potřebuji kvalitní sex, který bude opravdu vášnivý a dobrý na obou stranách a to podle mě přirozeně jde ruku v ruce is orgasmem partnerky. Samozřejmě vždy se snažím, aby si toho užila a dosáhla ho. Když to nejde, rád jí pak ještě pomůžu. Myslím si, že všechno je o symbióze. A oblast sexu nepochybně taky.“ (Milan, 32)

„Já v tom mám jasno. Miluji kvalitní sex. Takový ten se vším, co k němu patří. Rád zkouším nové věci, potřebuji experimentovat. Nedám na to dopustit. Žena, která to se mnou nechce dělat u mě nemá šanci. A co se týká jejího orgasmu, asi to vyzní sobecky, ale pro mě je podstatné, to jak se cítím já. No a pokud ho se mnou nedosáhne, zřejmě nejsme sexuálně kompatibilní.“ (Gregor, 28)

„Vždycky chci aby žena, se kterou se miluji byla uspokojená. Velmi mi na tom záleží. V podstatě to beru i jako vlastní povinnost. Když jsme spolu, chci jí dopřát rozkoš, pocity euforie a toho, že ji to baví a líbí se jí to.A k tomu orgasmus nepochybně patří. Myslím si, že to tak má nastaveno každý chlap, který partnerku po svém boku miluje a nebere to jen jako jednorázovou záležitost.“ (Fero, 34)

Předchozí článekBlíží se nejkrásnější měsíc v roce: Květen bude nezapomenutelný pro 3 znamení. Kdo zažije romantiku jako z filmu?
Další článekTřpytivé plavky jako trend léta 2022: Krásně zvýrazní tělo a rozzáří každou ženu