Blíží se nejkrásnější měsíc v roce: Květen bude nezapomenutelný pro 3 znamení. Kdo zažije romantiku jako z filmu?

0
148
Happy woman and her boyfriend holding hands while toasting with Champagne while having dinner at dining table.

Květen – lásky čas. Pro která znamení zvěrokruhu bude pátý měsíc v roce výjimečný z hlediska lásky?

Platí o nich, že se zamilují jen jednou za život a možná i proto se do zamilovanosti až tak nehrnou. Největší pozornost zaměřují na kariéru a jiné činnosti, randění a romantika jsou pro ně vedlejší. Tento květen by to však mohl změnit.

Lidé narození ve znamení Panna podle astrologie přežijí květen plný lásky a tyto dny si i patřičně vychutnají. Plnými doušky si budou užívat každý jeden den s osobou, při které zapomenou na stabilitu a racionálnost. Najednou nebude v jejich silách ovládat své city, zamilují se rychle a bezhlavě, budou se znovu cítit jako teenagery. Nepůjde však o žádný románek s ultrarychlým koncem. Tento vztah vydrží.

Překrásný a láskyplný měsíc zažijí i Blíženci. Pokud jste se narodili v tomto znamení, tak se můžete těšit na lásku, která bude upřímná, hluboká a zejména oboustranná. Budete mít pocit, jako byste potkali svou spřízněnou duši. A i druhá strana to bude cítit stejně. Od prvního okamžiku budete mít oba dojem, jako byste se znali už léta jednací. Tento květen bude pro vás nejkrásnějším obdobím v životě. A to pro jednoho i druhého.

Shot of an affectionate young couple sharing a tender moment at sunset

Obrovské štěstí v lásce budou mít tento květen také lidé ve znamení Kozoroha. Užijí si romantiky v té nejkoncentrovanější podobě. Dlouhé procházky, krásné výhledy, samý smích, úžasné jídlo a dlouhé, vášnivé noci. Kozorohové budou mít v květnu pocit, jako by se jim hvězdy snažily vynahradit vše, co zameškaly kvůli povinnostem či kariéře. Toto krásné období je posmělí v tom, aby své city vyjádřily i navenek. Konečně se zamilují srdcem a ne hlavou.

Předchozí článekTabata a její skvělý vliv na srdce: Toto jsou její 3 největší zdravotní benefity pro tělo
Další článekDobrý sex vs. ženský orgasmus: Na čem mužům opravdu záleží?