Školka Praha 10 nás oslovila

0
195

Školka Praha 10 je bez nadsázky naprosto dokonalou rodinou soukromou školkou, kterou je možné v České republice naštěstí navštěvovat. Já osobně jsem skutečně velmi ráda za možnost, že mohu své dva syny posílat do této velmi lukrativní mateřské školky, která umí dětem nejen poměrně rychle nahlédnout do duše, ale také k nim přistupuje se vší úctou a porozuměním, jako k úžasným a proměnlivým osobnostem. Ve školce kromě jiného pracuje velmi kvalifikovaný pedagogický sbor, který se naprosto každý den stará o to, aby se všem svěřeným dětem dostávalo naprosto všeho, po čem jen tito malí človíčci touží. Citlivý a zároveň velmi profesionální přístup k dětem je pokaždé zárukou velmi dobrých a také zdravých vztahů dětí nejen ke školce jako k instituci, kterou musí navštěvovat, ale také k pedagogům i ke svým vrstevníkům. 

MŠ Praha 10 byla sázkou na jistotu

MŠ Praha 10 byla již od prvního dne sázkou na jistotu. ProFamily školka má kromě jiného svůj zcela vlastní a nezaměnitelný vzdělávací program, jehož autorem je paní úžasná ředitelka MŠ ProFamily. Kromě jiného se jedná o zcela první soukromou školku, která byla v České republice vůbec kdy otevřena a hodnocení celého tohoto za mě perfektního konceptu školky, které je velmi kladné a pozitivní, zcela to tak mluví samo za sebe. Děti se v této školce nemají šanci nudit, jsou neustále v pohybu, a kromě toho se do školky každý den těší, což se velmi často nestává. Jsem nesmírně ráda, že mí dva synové mohou být součástí této více než příjemné školky s lidským a ohleduplným přístupem ke svěřeným dětem. 

Soukromá školka Praha 10 ve které se vymýšlejí stále nové výlety

Soukromá školka Praha 10 je téměř každý všední den v pohybu. Není den, kdy by se ve školce něco nedělo a děti se jen tak nudili. Neustále se zde s dětmi cvičí, maluje, zpívá nebo jen tak dovádí a podobně. Děti jsou nesmírně šťastné, působí vesele a také spokojeně. Vzrostlá krásná zahrada, která se nachází přímo u školky je kromě jiného zárukou kvalitního hraní i mimo prostory samotné školky. K tomu všemu školka až 5krát ročně jezdí mimo Prahu, v létě nechybí moře a v zimě zase hory. Je to naprosto úžasné a jsem opravdu ráda, že mí synové navštěvují právě tuto školku.

Předchozí článekVyužití jantaru
Další článekČištění interiéru aut: Profesionální péče o vaše vozidlo